Časté dotazy o Seeway

 

Naše firma nabízí nový elektrický osobní transportér SEEWAY, který využívá podobný způsob pohonu, jako výrobce se značkou Segway. Naše vozítko funguje na základě následujícího principu: Po zapnutí klíčku a aktivaci se roztočí několik gyroskopů, které jsou propojeny elektronickou řídící jednotkou + elektromotory v kolech vozítka a díky tomu stroj umí automaticky udržovat rovnováhu nejen svojí, ale i jezdce!
Tuto vyspělou techniku si můžete nyní pořídit za velice zajímavou zaváděcí cenu!!!


CENA:
Nyní zaváděcí cena: 49 990 + DPH = 60 488,-

(Běžná cena: 99 000 + DPH = 119 780,-)

Nejčastěji kladené dotazy:
Jak se řídí Seeway? Jaký je to pocit?
Budete se cítit velice příjemně a svěže, když budete řídit náš Seeway. Seeway má dva systémy navigace, která vyhodnocují postavení Vašho těla. Když se budete držet ve stoje, Seeway bude stát. Když se nakloníte dopředu, Seeway pojede dopředu. Když se nakloníte dozadu, pojede Seeway dozadu. Budete se cítit přirozeně, bezpečně a uvolněně. Jednou na skútr nastoupíte a už budete chtít jezdit neustále.

Jaký je princip kontroly rovnováhy?
Náš Seeway má dva navigační systémy, které cití jak jste postavení a pomocí dvou elektromotor, které jsou řízeny microprocesorem v obrovské rychlosti vypočítá, co chcete dělat a podle toho se přizpůsobí.

Jaké jsou výhody používání Seeway?
Seeway může ušetřit čas, který strávíte v dopravě. Je to zařízení, které neznečišťuje životní prostředí. Splňuje všechny poždavky pro zařízení 21. století. A splňuje CE normu pro elektriké vozítko, na které nepotřebujete vlastnit řidičský průkaz.

Kde můžete Seeway používat?
Náš Seeway může být použit kdekoliv, na silnici, letišti, chodníku, ve velkých továrnách, parcích atd.

Kde můžete Seeway koupit?
Seeway si můžete objednat přímo zde. Většinou je skladem nebo je doba dodání do 14 dnů. Dejte si pozor na napodobeniny Seeway, které jsou nekvalitní a můžete přijít o Vaše peníze.

Je bezpečné řídit Seeway? Co když bude rychlost příliš velká a já upadnu?
Seeway má bezpečnostní alarm, když pojedete příliš rychle, Seeway Vás varuje a převezme kontrolu a přibrzdí Vám. Rychlost bude zredukována na přijatelnou hodnotu. Vždy je nutné dávat pozor na silnici a nejezdit příliš rychle, hlavně když je silnice ve špatném stavu.

Můžete jet na Seeway i na různé cestě a za různého počasí?
Tento Seeway můžete řídit na silnici, štěrkové vestě, trávníku a i jinde. Přístroj není vodotěsný, proto by neměl být řízen za velkého deště.

Co barvy vozítka?
Základní barva je černá, jiná barva je možné objednat, ale je to za příplatek.

Co když se mi Seeway rozbije?
Na Seeway je poskytována záruka 2roky a provádíme i pozáruční servis.

Jak udržovat a čistit Seeway?
Profesionální čištění a údržba není pro Seeway potřebná. Co je potřeba, tak pořádně Seeway nabít než vyjedete. Když je baterie plně vybitá, což poznáte podle diod, tak je dobré je dvakrát plně dobít před jízdou. Pokud Seeway dlouho leží, je dobré každý měsíc jej napojit na nabíječku a nechat dobít. Pro čištění je dobré použít kartáč a mokrý hadr a čas od času otřít kola a kryty Seeway.


Segvej

Segway 2
Segway