Seeway není Segway

 

Naše firma nabízí nový elektrický osobní transportér SEEWAY, který využívá podobný způsob pohonu, jako výrobce se značkou Segway. Naše vozítko funguje na základě následujícího principu: Po zapnutí klíčku a aktivaci se roztočí několik gyroskopů, které jsou propojeny elektronickou řídící jednotkou + elektromotory v kolech vozítka a díky tomu stroj umí automaticky udržovat rovnováhu nejen svojí, ale i jezdce!
Tuto vyspělou techniku si můžete nyní pořídit za velice zajímavou zaváděcí cenu!!!


CENA:
Nyní zaváděcí cena: 49 990 + DPH = 60 488,-

(Běžná cena: 99 000 + DPH = 119 790,-)

Chtěli jste se někdy pohnou pouze silou myšlenky?

Seeway je jedinečné elektrické zařízení, které udržuje samostatně rovnováhu, funguje v každém terénu a snadno se ovládá. Jízda na Seeway je jednoduchá a zvládnout ji, trvá několik málo minut. Zařízení zvané gyroskop monitoruje rovnováhu mnohokrát za vteřinu. Nastupte, nakloňte se a jeďte. Narovnejte se a zastavte. Jeďte rychle nebo pomalu. Otočte se doleva, doprava a jeďte kam chcete.

Přestavujeme unikátní městský koncept - elektrický skútr Seeway serie CZ1, který se stane Vaším ideálním společníkem pro levné a ekologické cestování.
Seeway nabízí dokonalý požitek z jízdy při minimálních nákladech. Srdcem celého vozítka je unikátní gyroskopický systém, který spolehlivě udržuje rovnováhu a snadno a citlivě dokáže pomocí pohybů Vašeho těla rychle a přesně jet tak, jak právě potřebujete. Dodávku energije zajišťuje vestavěná vysokokapacitní baterie, díky které dokáže náš Seeway u jet vzdálenost až 35 km na jedno nabití. Seeway je ideální pro cestování v přeplněných městských ulicích a rozlehlých obchodních centrech, ale dokáže Vás spolehlivě přepravovat i mimo město při Vašich rekreačních a sportovních aktivitách. Náš Seeway je také vhodný pro pracovníky veletrhů, výstav a skladů nebo ostrahy obchodních center, kde pomáhá rychle, tiše, rychle a ekonomicky překonávat větší vzdálenosti.

Řídítka lze snadno a rychle složit a Seeway tak můžete naložit do auta nebo větší tašky a převést ho na jiné místo nebo na víkendový pobyt či rodinnou dovolenou. Přijeďte si k nám zdarma vyzkoušet vozítko SEEWAY a uvidíte, že jeho ovládání a mobilita je na stejně dobré (a možná i lepší) úrovni, než má výrobek firmy SEGWAY! Porovnání vlastností necháme na Vás...
V případě zájmu je možné udělat prezentaci u Vás doma nebo na pracovišti! Kontaktujte nás na telefonu 00420 602 494 240. Rádi Vám SEEWAY přivezeme předvést!

 

Checete koupit Seeway? Prodej Seeway klikněte níže:
Náš Seeway si můžete objednat a koupit nyní ZDE


Transportér Segway

Vozítko Segway
Vozítko Segway