LINDER - hliníkové lodě a kánoe

 

Lodě Linder - kvalita bez kompromisů!

Švédsko patří mezi země, které jsou doslova obklopeny vodou. Jezera, řeky, moře i kanály zabírají velkou část země, není tedy divu, že tamnější výrobci lodí patří mezi nejlepší na světě. Už v dávných dobách proslulí dobyvatelé Vikingové stavěli lodě, které patřily mezi nejdokonalejší. Proto jsme se rozhodli dovážet lodě do České republiky právě ze Švédska, které má tak bohaté zkušenosti s jejich výrobou. Švédská společnost Linder patří ve své třídě mezi světovou špičku. 

Jejich technologický postup je fascinující - žádné nýty, sváry a podobné neduhy, které zhoršují kvalitu.Lodě jsou unikátní použitým materiálem, který se používá k výrobě letadel pro pevnost trupů, celkovou velmi nízkou hmotnost, bezpečnost a disign.

 "Nejlepší v testech" a "Vítězem ve své třídě" jsou některé ze slov uznání, které Linder obdržel pro schopnosti svých lodí k plavbě, ovladatelnosti a sportovnímu charakteru. Vysoká rychlost a nízká spotřeba jsou výsledkem naprostého souladu konstrukce a použitého materiálu.

Lodě Linder jsou nepotopitelné, plavou i tehdy, je-li paluba plně obsazena posádkou a loď je plná vody. Lodě jsou vyráběny z hliníku namísto plastu či jiných materiálů, což zvyšuje bezpečnost, životnost a zároveň nezatěžuje životní prostředí. Každý zkušený rybář lovící z lodě si prošel obdobím, kdy buď z finančních, nezkušenostních, nebo jiných důvodů začal na gumovém člunu, ze kterého přešel na plastový, aby nakonec zjistil, že nad kvalitní hliníkový člun jednoduše není. Přeskočte toto období tápání a hledání nejlepšího plavidla a pořiďte si Linder. O kvalitě lodí také hovoří procento reklamací  0,3% to je číslo, se kterým se může chlubit jen málo kdo.

Dále také nabízíme hliníkové lodě CZECH MARINE - levnější hliníkové lodě ve výborné kvalitě - klikni zde!

Katalog Linder
Ceník Linder
Sportsman 355 Sportsman 400 Fishing 410
Sportsman 355 Sportsman 400 Fishing 410
Sportsman 355 side Sportsman side Fishing 410
     
Sportsman 445 Arkip 460 Alu kanoe - 525, 495, 465, 465L
Sportsman 445 Arkip 460 Alu Kanoe
Sportsman 445 Arkip 460 Alu kanoe linder
Sportsman 445    

Linder 460
Logo Linder