Levné Hliníkové lodě - Czech Marine

 

Hliníkové lodě CZECH MARINE - kvalita bez kompromisů!

Jejich technologický postup je fascinující, neobjevují se žádné neduhy, které zhoršují kvalitu. Lodě jsou unikátní použitým materiálem, který se používá k výrobě letadel pro pevnost trupů, celkovou velmi nízkou hmotnost, bezpečnost a design.

Naše lodě jsou nejlepší pro jejich schopnosti k plavbě, ovladatelnosti a sportovnímu charakteru. Vysoká rychlost a nízká spotřeba jsou výsledkem naprostého souladu konstrukce a použitého materiálu.

Lodě CZECH MARINE jsou nepotopitelné, plavou i tehdy, je-li paluba plně obsazena posádkou a loď je plná vody. Lodě jsou vyráběny z hliníku namísto plastu či jiných materiálů, což zvyšuje bezpečnost, životnost a zároveň nezatěžuje životní prostředí. Každý zkušený rybář lovící z lodě si prošel obdobím, kdy buď z finančních, nezkušenostních, nebo jiných důvodů začal na gumovém člunu, ze kterého přešel na plastový, aby nakonec zjistil, že nad kvalitní hliníkový člun jednoduše není. Přeskočte toto období tápání a hledání nejlepšího plavidla a pořiďte si loď CZECH MARINE.

Lodě CZECH MARINE jsou 100% prověřené. Kdo si vodních sportů či rybaření chce užít naplno, bez zbytečných starostí, ten zvolí kvalitu - lodě CZECH MARINE.

 

Hliníkové lodě Czech Marine
Hliníkové lodě ceník
Hliníkové lodě    
     
     
     
     
     
     
     

Hliníkové lodě Czech Marine