Elektrokola nové typy Frisbee a Dinghi

Elektrokola

zpět na rozdělení Elektrokola

 
Cenik Elektrokola + srovnání

Video - Elektrokola Frisbee (Italsky)

Frisbee a Dinghi

ELEKTROKOLA velký výběr

Elektrokola italské značky FRISBEE jsou již více než 10 let velmi oblíbenou dopravní alternativou v celé západní Evropě.

Lze je použít na denní přepravu i aktivní odpočinek, tento prostředek našel své uplatnění na venkově i v centrech větších měst.
Elektrokola FRISBEE dokáží nahradit automobily v městském provozu a současně jsou zdrojem nevšedních zážitků každého cykloturistiky.
Tato kola nejsou pouze pro starší lidi! Pro cykloturistu je možné využívat vlastnosti jako u běžného kola a v případě, že začínáte cítit únavu z nevhodně zvolené trasy je možné využít síly elektromotoru, který je skryt ve středu kola. Nemusíte se tak vydat z posledních sil a někdy i riskovat zranění, ale užít si výletu a svěží dojet do cíle cesty díky asistentům:

1. Modelová řada Dinghy je vybavena MANUÁLním asistentem:
V praxi to znamená, že část pravé rukojeti na řidítku je otočná a vy si můžete jako na mopedu přidávat výkon elektromotoru, který Vám pomáhá šlapat! Manuální asistent je pro sportovně založené cyklisty, protože pracuje do vyšší rychlosti, než asistent automatický. Bez šlapání to nejede, protože pak by to po legislativní stránce již nebylo elektrokolo a řidič by musel mít na elektromoped řidičské právnění!Toto platí i pro modely Frisbee.

2. Modelová řada Frisbee má nejen ve své výbavě manuální, ale i AUTOMATický asistent: Tento automatický asistent funguje prostřednictvím snímače, který je ve středu uložení šlapaček a neustále sleduje, jakou silou šlapete do pedálů. Podle situace vyhodnotí potřebu poslat energii do elektomotoru, který Vám bude pomáhat ve šlapání do rychlosti 17 km/hod. Když pojedete rychleji, tak budete energii šetřit a ke slovu přijde elektromotor pouze v případě, že pojedete pomaleji ať už proto, že nechcete jezdit rychle, nebo do stoupání. V praxi to zamená, že automatický asistent velice spoří elektřinu v baterii-akumulátoru a díky tomu ujedete na jedno nabití podstatně větší vzdálenost! Navíc oproti Dinghy je na řidítkách přepínač, kterým si bleskurychle změníte funkci asistentu, který zrovna chcete.
S elektrokolem FRISBEE se nikdo nemusí bát, že nemá natrénováno!!

Jednotlivé modely elektrokol + popis - Klikni zde

Jednotlivé modely elektrokol frisbee

Obecné informace eletkrokola Frisbee - Klikni ze

Elektrokola Frisbee obecné informace

Nase frisbee novy typy elektrokola
Pujcovna Elektrokol Frisbee
Elektrokola Frisbee Katalog
Doplňky pro elektrokola
Jednotlivá Elektrokola pro tisk