2  SELVA  2-taktní závěsné motory se vstřikováním paliva

zpět na HLAVNI rozdělení

 

motory střední a vyšší třídy  40 / 50 / 60 / 70 / 80 / 2x80  HP

Katalogový list ve formátu PDF

Ceník + Technická data

Výrobce SELVA vyrábí 2-taktní lodní motory se vstřikováním paliva pod nízkým tlakem, aby byly schopny splnit emisní normy a jejich spotřeba byla ještě nižší, než je tomu u 4-taktního motoru. Celý proces chodu motoru a spalování je řízen mikroprocesorem – Microcomputer. Výhody viz níže!

Jak celý princip pracuje můžete zjistit zde - ODKAZ PDF

VELMI NÍZKÁ SPOTŘEBA A BEZVADNÁ CENA TĚCHTO MOTORŮ!!!

zpět na SELVA rozdělení

Originální katalog Selva 2-takty
se vstřikem paliva DFI

systém L.P.D.F.I.

Lodní motor Selva Bull Shark
Lodní motor Selva Grey Shark
Lodní motor Selva Mako Shark
Lodní motor Selva Tiger Shark

SELVA DFI závěsné lodní motory

Představte si lodní motor, který má nižší spotřebu, méně váží, má větší výkon, je tišší a má nižší škodlivé emise než ostatní motory. Je to sen. Není! Je to dvoutaktní motor SELVA DFI.
Motory SELVA jsou motory nové generace, které si berou jen to dobré z motorů 2-taktních, tak i ze 4-taktů. Výkon, akceleraci, vysoký kroutící moment z motorů 2-taktních a nízkou spotřebu, ekologický provoz a malou hlučnost ze 4-taktů.

Motory Selva DFI

3 roky záruku - Díky technologii přímého vstřikování paliva DFI Vám můžeme představit motory, které v sobě sdružují výhody silných dvoutaktních motorů a tichých a čistých čtyřtaktních motorů.
Systém DFI umožnil snížit hmotnost a zvýšit kroutící moment oproti klasickým konkurenčním čtyřtaktním motorům. SELVA DFI nastavuje nové měřítko pro závěsné motory i v oblasti trvanlivosti a kvality. Vše, co majitel lodi chce, dostane. Nic co nechce, nedostane.

 

Trvanlivost - Kvalita - Spolehlivost

Dostupný dnes, konstruován pro zítřek
Zjednodušeno pro Vaše pohodlí, s menším množstvím pohyblivých dílů. To je to tajemství. Menší množství pohyblivých dílů = méně problémů, které Vás potkají, menší opotřebování Vašeho motoru a s tím bude spojeno i méně starostí, které by Vás mohly provázet.
DFI závěsné motory jsou charakteristické robustností dílů konstruovaných pro optimální trvanlivost, které jsou testovány v obtížných, reálných přírodních podmínkách.

Výkon

Výkon bez kompromisů
Každý výrobce má problémy vyrovnat se silou, rychlostí a točivým momentem motorů SELVA DFI. Z pohledu akcelerace nebo plného výkonu je cokoliv jiného druhořadé. Na otázku “proč?” je jednoduchá odpověď: méně váhy a více výkonu jsou základní výhody, které dostanete s motory DFI.
Jedinečně stylizované spojení formy a funkce, vyplývající z odlehčeného designu, to vše poskytuje zázemí neuvěřitelné síle motoru.

Vždy na přední pozici

Splňující požadavek na sílu a rychlost
Kombinace malé hmotnosti a vysokého kroutícího momentu, jakou vytváří SELVA DFI umožňuje lepší zrychlení a dosáhne vyšších rychlostí než jakýkoliv jiný motor v této třídě.

Čistý a tichý

Neobyčejná harmonie, zakládající nový standard
Žádné jiné motory nejsou čistší. Produkce emisí u DFI je ještě nižší než nahlášené emise konkurenčních technologií.

Žádné starosti

Dejte Vašemu mechanikovi sbohem
E-TEC poskytuje kvalitní antikorozní ochranu, robustní díly motoru a zaručenou bezporuchovost. Toto všechno je podporováno tříletou neměnnou zárukou a další výhodou je, oproti jiným konkurenčním technologiím, i dvakrát efektivnější spotřeba paliva.