1  SELVA 4-taktní závěsné lodní motory (technika Yamaha)

Firma SELVA má dlouholetou tradici ve výrobě lodních motorů v Evropě.

Přesto tak malá firma není schopna vývojem a výrobou pokrýt celou výkonovou řadu lodních motorů. Proto došlo ke spolopráci firmy SELVA s firma Yamaha, které patří podílu ve vlastnictví firmy SELVA. Z tohoto důvodu jsou některé modely motorů vyráběny v Japonsku a pro dopracování designu přepraveny do firmy SELVA v Itálii. Na oplátku jsou některé komponenty vyráběny v Selvě. Tímto řešením se dosáhlo optimalizace ceny lodních motorů SELVA díky uspoření dovozní daně Evropské Unie, kterou nejsou výrobky SELVA oproti Yamaze zatíženy... Tyto motory nahoře na této stránce jsou tedy nejnovější typy japonských motorů s nejlepšími cenami, pouze prodávané pod logem SELVA!!! Pokud najdete levnější lodní motor Yamaha napište nám, dáme Vám nejlepší cenu...

Spolupráce Selva a Yamaha
Před několika lety byla podepsána smlouva o spolupráci firem SELVA a YAMAHA, která koupila 10-ti % podíl ve firmě SELVA za účelem zlevnění výroby. Firma SELVA vyrábí některé komponety do motorů Yamaha a na oplátku firma Yamaha dodává své výrobky firmě SELVA, která je prodává pod svým logem!!!


 
Lodní motory 8 Ray
Lodní motory Yamaha 15
Lodní motor Yamaha 9,9
Lodní motory Yamaha 20Lodní motory Yamaha 25
Lodní motor Selva 100
Lodní motory SELVA 50
Lodní motory YAMAHA 40
Lodní motor Selva 60
Lodní motory Yamaha 150
Lodní motor Selva 115

motory nižší třídy  - 8 - 9,9 - 15 HP

motory střední třídy - 20 - 25 - 40 HP

motory vyšší třídy 50 / 60 / 100 / 115  HP

motor 150 HP

Ceník všech lodních motorů Selva + Technická data

 

zpět na SELVA rozdělení

Fotogalerie lodních motorů Selva v akci!

Originální katalog Selva 4-takty + všechna technická data

Lodní motory Selva 6
Lodní motory Selva 5

motory nižší třídy 2,5 - speciální motor klikni pro popis/ 4 / 5 / 6 / 8 / 9,9  HP

Lodní motory níže jsou vyráběny přímo v továrně Selva v Italii. Motory jsou kvalitní, s dlouho životností, prodávají se již 8 let a nejsou s nimi žádné problémy, které by se po tomto čase již projevily. Tyto lodní motory mají dvě velké výhody proti konkurenci! Za prvé motory jsou jednoválcové, což příznivě ovlivňuje váhu motoru, motory 8 / 9,9 jsou nejlehčí na trhu a druhá nesporná výhoda, jelikož je továrna přímo zde v Evropě, můžete koupit motory 8 / 9,9 a ve variantě 5 s restřiktorem za stejnou cenu -tento motor má výkon 5 koní a tudíž nepotřebujete vlastnit řidičský průkaz, při řízení těchto motorů. Doporučujeme!

1  SELVA  4-taktní závěsné lodní motory (technika SELVA Itálie)

Katalogový list ve formátu PDF

Ceník + Technická data

Prospekt SELVA 4-takty - přehled + všechna technická data